دریافت{پاورپوینت فصل دوم کتاب تئوری حسابداری جلد اول تألیف دکتر شباهنگ با موضوع روشهای تحقیق و تئوری حسابداری}

دریافت /پاورپوینت فصل دوم کتاب تئوری حسابداری جلد اول تألیف دکتر شباهنگ با موضوع روشهای تحقیق و تئوری حسابداری/ سی آر|دریافت|42083509|crd1620630|پاورپوینت فصل دوم کتاب تئوری حسابداری شباهنگ با موضوع مقدمه اي بر تئوري حسابداري ,پاورپوینت فصل دوم کتاب تئوری حسابداری شباهنگ ,پاورپوینت روشهای تحقیق و تئوری حسابداری,پاورپوینت کتاب تئوری حسابداری رضا شباهنگ ,پاورپوینت فصل دوم کتب تئوری حسابداری ,روشهای علمی تحقیق ,
هم اکنون فایل با موضوع پاورپوینت فصل دوم کتاب تئوری حسابداری جلد اول تألیف دکتر شباهنگ با موضوع روشهای تحقیق و تئوری حسابداری آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود ، در قالب pptx و در 20 اسلاید، قابل ویرایش، شامل روشهای علمی تحقیق، رویکرد قیاسی، رویکرد استقرا، رویکرد عملی، رویکرد اخلاقی، رویکرد رفتاری، تحقیقات مثبت حسابداری


مشخصات فایل
تعداد صفحات20حجم575/92 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل

دانلود پاورپوینت فصل دوم کتاب تئوری حسابداری جلد اول تألیف دکتر شباهنگ با موضوع روشهای تحقیق و تئوری حسابداری، در قالب pptx و در 20 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

روشهای علمی تحقیق

رویکرد قیاسی

رویکرد استقرا

رویکرد عملی

رویکرد اخلاقی

رویکرد رفتاری

تحقیقات مثبت حسابداری

تئوریهای دستوری و توصیفی

روشهای قیاس و استقرا به عنوان روشهای مکمل

هنر یا علم بودن حسابداری

رویکرد مدل تصمیم گیری

تحقیقات بازار سرمایه

قسمتی از متن:

رویکرد قیاسی: در تدوین تئوری؛ رویکرد قیاسی با شرح دقیق هدفها شروع می شود. پس از تعیین هدفها برخی از فرضیات بنیادی و تعاریف کلیدی بیان می گردد در ادامه ساختار منطقی لازم را بر مبنای فرضیات بنیادی و تعاریف برای دستیابی به هدفهای تعیین شده ایجاد می شود. این روش غالباً حرکت از کل به جز میباشد.

چنانچه در نظر باشد تئوری حسابداری با بکارگیری رویکرد قیاسی تدوین شود محقق باید ساختاری را ایجاد کند که شامل هدفها و فرضیات بنیادی، تعاریف و روشهای حسابداری بوده و همگی مبتنی بر الگویی منطقی باشند.

توضیحات:

کتاب تئوری حسابداری جلد اول تألیف دکتر رضا شباهنگ، از جمله منابع مهم درسی رشته حسابداری در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد می باشد. این فایل شامل پاورپوینت فصل دوم این کتاب با موضوع " روشهای تحقیق و تئوری حسابداری " می باشد که در حجم 20 اسلاید همراه با توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند توسط دانشجویان به عنوان ارائه کلاسی مورد استفاده قرار گیرد.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.


"

مطالب دیگر:
📗تحقیق كوهنوردى و خطر📗تحقیق مختصری درباره ی طب ورزشی📗تحقیق واليبال📗تحقیق تغذيه ورزشي مرتبط با سالهاي اول‌ ــ دوم ــ سوم متوسطه📗تحقیق رشد و تکامل حرکتی در طول عمر📗تحقیق روانشناسي در ورزش📗تحقیق حرکات نرمشی📗تحقیق كاراته📗پاورپوینت آشنایی و بررسی بلوتوث Bluetooth📗تحقیق درس تریبت بدنی دوره راهنمایی📗پاورپوینت آشنایی پايگاه داده چند رسانه اي📗تحقیق ضرورت آموزش مربيان تربيت بدني در زمينه طب ورزشي📗تحقیق علم تغذيه ورزشي📗تحقیق ورزش هاي تناسب اندام هوازي براي درمان التهاب مفصل📗تحقیق ورزش شطرنج و نتایج آن در تمرکز حواس 5 گانه📗تحقیق كاهش وزن به وسيله قرص هاي لاغري📗تحقیق کاربرد مينی تنيس در آموزش مبتديان و ورزش مدارس📗تحقیق مجامع عمومي گروه تربيت بدني📗تحقیق ميزان افسردگی در ورزشکاران باستانی کار کهنسال📗تحقیق نکاتی اصولی و لازم جهت برنامه ریزی ورزشی📗پاورپوینت خلاصه کتاب جامعه شناسي سياسي تالیف دکتر سيد بيوک محمدي📗پاورپوینت بررسی تاثیر زلزله بر روی ساختمان های بتنی📗پاورپوینت بررسی تئوری اجتماعی آلبرد باندورا📗پاورپوینت بررسی نقش هنر در پيشگيري از اعتياد تئاتر درماني (سايكو درام)📗پاورپوینت بررسی کاربرد چوب در نما و معماری ساختمان