دریافت{تحقیق در مورد روابط اجتماعي معلمان و دانش‎آموزان در عصر ارتباطات}

دریافت /تحقیق در مورد روابط اجتماعي معلمان و دانش‎آموزان در عصر ارتباطات/ سی آر|دریافت|39016903|crd1620630|مقاله در مورد روابط اجتماعي معلمان و دانش‎آموزان در عصر ارتباطات,تحقيق درباره روابط اجتماعي معلمان و دانش‎آموزان در عصر ارتباطات,پاورپوينت روابط اجتماعي معلمان و دانش‎آموزان در عصر ارتباطات,پروژه روابط اجتماعي معلمان و دانش‎آموزان در عصر ارتباطات
هم اکنون فایل با موضوع تحقیق در مورد روابط اجتماعي معلمان و دانش‎آموزان در عصر ارتباطات آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

قسمتی از متن:
روابط اجتماعي معلمان و دانش‎آموزان در عصر ارتباطات

جهاني را كه در آن زندگي مي‎كنيم جهان ارتباطات نام گرفته است. با كمك ماهواره‎ها و اينترنت مرزها و ديوارهاي مرئي و نامرئي فرو ريخته و دنيا به دهكده كوچكي تبديل شده است. در اين دهكده كوچك، نظام‎هاي پيشين نابود شده و يا در حال نابودي است ونظام‎هاي جديد با سرعتي وصف ناپذير در حال جايگزيني است. دگرگوني در دانش، دگرگوني در نگرش، دگرگوني در رفتارها و دگرگوني در روابط انساني و اجتماعي از دستاوردهاي اين دگرگوني است. آنچه در اين مقاله مورد بررسي است كاربرد فناوري‎هاي جديد اطلاعات و ارتباطات در آموزش و پرورش و بررسي تأثير آن در ابعاد گوناگون آموزشي، پژوهشي و اجتماعي است. بدين منظور، در اين مقاله ابتدا پيرامون وسايل جديد اطلاعات و ارتباطات و نقش آنها در آموزش و برقراري ارتباطات اجتماعي مطالبي ارائه خواهد شد و سپس به تأثير اين فناوري‎ها در كلاس‎هاي درس و نقش معلمان در اين رابطه مي‎پردازد.
هم‎چنين سعي شده است با بررسي كتب، مجلات و مقاله‎هاي اينترنتي، آخرين نتايج به دست آمده از تأثير فناوري‎ها در كلاس‎هاي درس به ويژه تأثير آنها در تغيير نقش معلمان مطالبي ارائه شود. نقش اين فناوري‎ها درچگونگي برقراري ارتباط معلم با دانش‎آموزان، با همتايان و با ساير افراد جامعه از جمله مطالب اين مقاله است.
با توجه به نتايج به دست آمده توصيه‎هايي براي استفاده بهتر از فناوري‎ها براي برقراري ارتباطات اجتماعي به معلمان، مسؤولين و دست اندركاران آموزشي شده است.


مطالب دیگر:
📒روشهای ارائه شده برای بررسی تقویت برشی تیر بتن آرمه با ورقه FRP📒ایجاد امواج لرزه ای📒بررسی اثرات زیست محیطی صنعت بتن در ایران📒اثرات ∆_P و تغییر مکان جانبی📒کاربرد روش المان مجزا در تحلیل روسازی ها📒بررسی فن آوری های نوین ذرات نانو در مهندسی محیط زیست تصفیه آب و فاضلاب📒راهکارهای مقاله نویسی از ابتدا تا چاپ-(تعداد پنج فایل پی دی اف)📒پروژه رشته كارشناسی علوم آزمایشگاهی – سالمونلوز در طیور📒جزوه ادله اثبات دعوی شمس📒حل المسائل کتاب مبانی آمار ریاضی پارسیان📒دانلود کتاب اصول آنالیز ریاضی رودین ترجمه عالم زاده📒شناسایی تأثیر مدیریت کیفیت ایزو 1009 بر نوآوری محصول و عملکرد مالی با واسطه عدم اطمینان محیطی(تعدادصفحات:17)📒نقش هوش هیجانی در فرهنگ سازمانی معلمان هنر سه مقطع تحصیلی شهر کرمانشاه(تعدادصفحات:10)📒مبادله دانش ضمنی بین واحد بازاریابی و واحد فروش و رابطه آن با موفقیت فعالیتهای بازاریابی شرکتهای کوچک و متوسط(تعدادصفحات:14)📒مقاله ای در مورد انکودر (پاورپوینت)📒دانلود جزوه سیستم های مخابرات سیار📒مجموعه اندیکاتور های بازار فارکس 1📒نرم افزار گرفتن شارژ رایگان برای همه ی اپراتور ها📒31-تعیین الگوی حجم تردد ساعت طراحی و ضریب توزیع ساعتی در جاده های برون شهری ایران براساس مطالعه موردی بر روی محورهای منتخب كشور📒32-طراحی هماهنگ و بهینه سرعت مجاز متغیر و كنترلگر رمپ ورودی در بزرگراه مطالعه موردی بزرگراه صدر📒33-طراحی و پیاده سازی یك سامانه ی هوشمند شمارش خودرو به منظور ثبت اتوماتیك و دقیق آمار ترافیكی محور های جاده ای📒34-ارائه مدل طراحی مسیر سرویس مدارس و حل آن با الگوریتم ژنتیك📒35-آنالیز حساسیت روی پارامترهای مدل توسعه یافته در طراحی یكسیستم پشتیبان تصمیم گیری جهت بهینه سازی تخصیص گیت؛ مطالعه موردی مهرآباد📒36-طراحی لرزهای بهینه قابهای خمشی بتن مسلح به كمك تحلیل پوش -اور📒37-روش قابلیت اطمینان در طراحی لرزه ای سازه ها