دریافت{تحقیق بررسی وظایف سردفتران}

دریافت /تحقیق بررسی وظایف سردفتران/ سی آر|دریافت|39014836|crd1620630|تحقیق رایگان,مقاله رایگان,پایان نامه رایگان,تحقیق رایگان حقوق,تحقیق حقوق,کار تحقیقی ,تحقیق وظایف سردفتران ,تحقیق در مورد وظایف سردفتران ,دانلود تحقیق وظایف سردفتران ,پروژه وظایف سردفتران , دانلود تحقیق حقو ق در مورد وظایف سردفتران ,بررسی و
هم اکنون فایل با موضوع تحقیق بررسی وظایف سردفتران آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

بخشی از متن اصلی :
آنچه می‌خوانید از جمله وظایف سردفتران اسناد رسمی است در ارتباط با نحوه دریافت و پرداخت مال‌الاجاره و اماکن مورد اجاره از طرف مستأجر به موجر در مواردی که موجر از دریافت مال‌الاجاره امتناع می‌کند.
ودیعه، عقدی است که به موجب آن یک نفر مال خود را به دیگری می‌سپارد برای اینکه آن را مجانا نگهدارد. ودیعه‌گذار را مودع و ودیعه‌گیر را مستودع یا امین می‌گویند (ماده 607 قانون مدنی). سپرده نیز با ودیعه مترادف است و همان معنای ودیعه را می‌دهد و ودیعه‌گیر را ودیع و ودیعه‌گذار را مدعی گویند.
در قانون ثبت مصوب 26 اسفند ماه 1310 شمسی، قانون‌گذار در مواد 75 الی 80 قانون ثبت، مرجعی قانونی و مطمئن را برای اشخاصی که قصد دارند، اسناد خود را به امانت بگذارند و نیز نحوه نگهداری و استرداد آن معین نموده‌است.


این فایل به همراه متن اصلی تحقیق با فرمت "word " در اختیار شما قرار می‌گیرد.


تعداد صفحات : 28مطالب دیگر:
📝بررسی نما در معماری دوره های مختلف بررسی مفهوم سنتي نما و سه متغير اصلي آن📝بررسی روند تحولات جمعیتی شهر ایلام در طی سی سال📝بررسی توپولوژی شبکه های LAN و جلوگیری از ویروسی شدن فلش ها📝گزارش بازديد از نمايشگاه بين المللي شيريني و شكلات📝بررسی تكنولوژي fpga و نرم افزار QUARTUS II📝بهبود كيفيت چوب به كمك پرتوگاما (چوب پلاستيك)📝بررسی تاریخچه روابط عمومی و روابط عمومی در ايران📝بررسی سیستم خنک سازی ترانسها📝بررسی علف های هرز جو و راه های مقابله با آن📝گیاهان دارویی مبنی بر گیاهان اکوسیستم استان کردستان شهرستان سقز📝بررسی ويژگيهاي چوب درختان جنگلهاي آمازون📝بررسی انواع و خواص گياه شناسي گیاه يونجه در ایران و جهان📝بررسی گردشگری بین المللی📝پرورش گوساله و گاو شيري📝بررسی روش های حفاظت از رطوبت خاك📝آموزش نکات و روش نگارش يك رزومه📝بررسی و آشنایی با مفاهیم خواص مکانیکی و فیزیکی و شیمیایی مواد📝بررسی مديريت کودي در گلزا عناصر پرمصرف📝بررسی تاریخچه کشاورزی و آشنایی با ماشين آلات کشاورزي گاوآهن📝چگونه می توان لجبازی كودكان را درمان کرد📝بررسی حسابداری تورمی و آثار تغییر قیمت ها📝بررسی آلودگی صوتی و آلودگی صوتی در تهران📝بررسی زیانهای اجتماعی و اقتصادی اعتیاد و شناسايي علل و عوامل و پيشگيري از اعتياد📝بررسی سفته و نحوه مطالبه آن📝بررسی انقلاب صنعتی و اختراعات ان دوره