دریافت{تحقیق درباره زندگي انسان بعد از دنيا }

دریافت /تحقیق درباره زندگي انسان بعد از دنيا / سی آر|دریافت|1850760|crd1620630|تحقیق درباره زندگی انسان بعد از دنیا ,زندگی انسان بعد از دنیا ,زندگی انسان
هم اکنون فایل با موضوع تحقیق درباره زندگي انسان بعد از دنيا آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 49 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

خداي تعالي براي ما خير مي‌دهد كه انسان از اين دنيا كه محل حيات اجتماعي اوست، به عام ديگري به نام برزخ و سپس به عالم آخرت كوچ مي‌كند، ولي روش زندگانيش بعد از اين دنيا، انفرادي است، يعني ارتباطي با تعاون اجتماعي ندارد و به كمك و همكاري ديگران نيازمند نيست و تنها وجود خودش در تمام شوون حياتي موثر خواهد بود.

اگر اين نظام طبيعي و نواميس مادي كه در در اين عالم مشاهده مي‌شود، در عوالم بعدي نيز حكمفرما بود، ناچار بايد زندگاني برزخي و اخروي هم مانند حيات دنيوي بر اساس اجتماع و تعاون استوار باشد، ولي انسان همين‌كه از اين عالم رخت بربست، ديگر اين جريانات را پشت سر انداخته و متوجه پروردگارش مي‌شود. ديگر اثري از علوم عملي كه ويژه‌ي محيط اجتماع و كار است، نمي‌ماند، ديگر لزوم استخدام و تصرف و مدنيت و اجتماع تعاوني و ساير احكام و قضاوت‌هايي كه در دنيا دارد، بي‌مورد خواهد بود، تنها انسان است و اعمالي كه انجام داده و نتايج نيك و بد آنها.

از اين پس چهره‌ي حقايق بي‌پرده جلوه‌گر شده و خير باعظمتي كه مورد اختلاف بود، ظاهر مي‌شود. در آيه‌ي 80 سوره‌ي مريم مي‌فرمايد:

«و نرثه ما يقول و ياتينا فردا» و در آيه‌ي 94 از سوره انعام مي‌فرمايد: «و لقد جئتمونا فرادي كما خلقنا كم اول مره تركتم ما خولنا كم و اظهور كم و ما نري معكم شفاء كم الذين كنتم زعمتم انهم فيكم شركاء لقد تقطع ينكم و ضل عنكم ما كنتم تزعمون»

و امثال اين آيات زياد است و چنانكه مي‌بينيد از اين‌ها استفاده مي‌شود كه روش زندگاني انسان بعد از دنيا عوض شده و ديگر بطور اجتماع و همكاري زيست نمي‌كند و علومي را كه در اين عالم اختراع كرده، بكار نمي‌بندد و جز از ميوه‌ي علم و نتيجه‌ي كار و كوشش خود بهره‌اي نمي‌برد، حقيقت اعمالش در آن عالم ظاهر مي‌شود و به پاداش آنها مي‌رسد.مطالب دیگر:
📌دانلود پاورپوینت آموزش شهر سازی از شناخت تا مداخله📌دانلود پاورپوینت روانشناسی کودک📌پاورپوینت الگوریتم های رتبه بندی بر اساس تحلیل لینک📌دانلود پاورپوینت معماری محراب📌دانلود پاورپوینت فرآیند تجارت الکترونیکی و تجارت سیار در ایران و جهان📌دانلود پاورپوینت سازه های نگهبان📌دانلود پاورپوینت شبکه متصل به برق خورشیدی 📌دانلود پاورپوینت مفاهیم پایه اقتصاد📌دانلود پاورپوینت مصالح ساختمانی جدید📌دانلود پاورپوینت طرح پرورش قارچ های خوراکی📌دانلود پاورپوینت روش های فرم دهی فلزات📌دانلود پاورپوینت دوربین های عکاسی📌پاورپوینت برسی تاثیر سر و صدا بر کارکنان فرودگاه شهید بهشتی اصفهان📌پاورپوینت ارایه مدلی جهت افزودن چرخه کنترلی خود تطبیقی به سامانه های چند عامله 📌پاورپوینت مدریت ریسک 📌پاورپوینت مهندسی صنايع و مديران ارشد📌دانلود پاورپوینت معماری پردازنده های امروزی📌پاورپوینت کليات و مفاهيم ارگونومی📌دانلود پاورپوینت طراحی معماری پایگاه داده📌پاورپوینت سبک مدیریت پژوهش در سازمان توسعه تجارت 📌دانلود پاورپوینت نگهداری داروهای مخدر📌پاورپوینت مبانی سازمان و مدیریت📌پاورپوینت حسگرهای نور📌پاورپوينت حسابرسی سیستم های حسابگر الکترونیکی📌دانلود پاورپوینت آموزش نرم افزار ارنا