دریافت{تحقیق درباره کتابشناسی تاریخی امام حسین (ع)}

دریافت /تحقیق درباره کتابشناسی تاریخی امام حسین (ع)/ سی آر|دریافت|1800468|crd1620630|تحقیق درباره کتابشناسی تاریخی امام حسین (ع),امام حسین (ع),کتابشناسی تاریخی امام حسین (ع)
هم اکنون فایل با موضوع تحقیق درباره کتابشناسی تاریخی امام حسین (ع) آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 43 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

کتاب حاضر نخستین کتابشناسی تاریخی امام حسین (ع) در زبان فارسی است و مهم‏ترین مخاطبان آن عاشورا پژوهان‏و نیز اندیشمندانی اند که درباره امام حسین (ع) و زندگانی او تحقیق می‏کنند. این پژوهش عهده دار پاسخ به این‏پرسش هاست صدکتاب مهم درباره امام حسین به عربی و فارسی کدام اند؟ درون مایه، اشتراک و امتیازات آن‏هاچیست؟ ترتیب تاریخی آن‏ها چگونه است؟ گزشته از اینها، در مقدمه کتاب از ضرورت کتابشناسی امام حسین،محتوای این کتابشناسی، آیین تدوین آن و نتایج به دست آمده سخن می‏رود. در پایان کتاب نیز بخشی با عنوان )امام‏حسین (ع) در الذریعه( آمده است که البته کتابی است مستقل و مکمل کتاب حاضر. خواننده در این بخش بابیش ازنهصد کتاب و در بخش اول با صد کتاب مهم درباره امام حسین (ع) آشنا می‏شود.

نام کتاب : کتابشناسی اختصاصی امام حسین (ع)

نویسنده : حشمت الله صفرعلی پور

ناشر: یاقوت

سال نشر : 1381

نام کتاب :آسمان خون گریه کن‌!

نویسنده: جعفر ابراهیمی

نقاش :اقبالی - پرویز

ناشر: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

معرفی:در این کتاب حماسه کربلا و شهادت امام حسین (ع) و یارانش با بیانی نوجوان پسند به همراه تصاویر مرتبط، برای گروه سنی د و ه در 10بخش با این عناوین روایت شده است: حسین در راه است، شهادت مسلم و هانی، شهادت طفلان مسلم، حرکت حسین (ع) به سوی کوفه، زمین کربلا، شب عاشورا، شام غریبان، در قصر یزید، عاقبت نیکان و پاکان و سرانجام ستمکاران و ناپاکان و شعر شام عاشورا. نمی‌شود که لیست تخصصی برای امام حسین داشته باشیم و به یاد بچه‌ شیعه‌های خردسال خودمان نباشیم.مطالب دیگر:
تحقيق مهندسي معكوس reverse engineeringتحقيق مهندسي معكوس مغز Reverse Engineering the Brainتحقيق مهندسي مجددتحقيق مهمترين نقاط آسيب پذير ويندوزتحقيق مهمترين نقاط آسيب پذير يونيکس و لينوکستحقيق مهاجرت از ويندوز به لينوكستحقيق مكانيزمهاي كنترل ازدحام در TCP و مروري بر عملكرد TCP در Wireless Sensor Networksپايان نامه مكانيزاسيون توليد مجله تحت وبتحقيق مقدمه‌اي بر HTML و طراحي صفحات وبتحقيق مقدمه ای بر پایگاه داده فازیتحقيق مقدمه ای بر ویروس های کامپیوترو سایر برنامه های مخربتحقيق مقدمه ای بر سیستمهای خبرهتحقيق مقدمه ای بر زبان Rubyتحقيق مقدمه ای بر داده کاویتحقيق مقدمه ای بر امنیت شبکه بهمراه متن انگليسيتحقيق مفاهيم اوليه شبكه و نصب ويندوز سرور 2003تحقيق مفاهيم اوليه پروتکل TCP/IPتحقيق مفا‌هيم‌ پا‌يه فناوري‌ اطلا‌عاتتحقيق مفاهیم ویژوال بیسیکتحقيق مفاهيم سيستم عامل به همراه ويندوز NTتحقيق مفاهيم شبكه هاي Bluetoothتحقيق مقدمه اي كوتاه بر كاربردهاي شبكه، تقسيم بندي شبكه ها، نرم افزار شبكه و معروف ترين شبكه هاتحقيق مقدمه اي بر Windows 2000 Serverاستفاده ازرابط ويندوز2000تحقيق صنعت نساجي تركيه و نقش صنعت ريسندگي نخ پنبه‌اي آن در جهانتحقيق صنعت نساجي