دریافت{تحقیق درباره زندگی گوگن}

دریافت /تحقیق درباره زندگی گوگن/ سی آر|دریافت|1787992|crd1620630|تحقیق درباره زندگی گوگن,گوگن, زندگی گوگن
هم اکنون فایل با موضوع تحقیق درباره زندگی گوگن آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 19 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

افسانه گوگن یکی از مشهورترین افسانه ها در تاریخ هنر است زیرا او کسی بود که از تمدن بیزار شد و در اواسط عمرش جهت نقاشی به مناطق حاره که زندگی در آنجا بدوی بود روی آورد. افسانه های او همانند بسیاری از افسانه ها از سادگی زیادی برخوردار است.

گوگن در 1848 یعنی در دوران انقلاب فرانسه در پاریس بدنیا آمد. پدرش، کلاویس، یک روزنامه نگار بود ولی مادرش، آلن ماری و قوم و خویشان وی یعنی فلورا تریستان باعث شدند که او به نقاشی بپردازد. آلن ماری دختر یک گراورساز بنام آندره کازال بود. کازال چون خواسته بود زنش را بکشد بزندان می افتد. فلورا دختر نامشروع ترس لیس نی ، کلنل اسپانیائی و از خانواده ماریانو دتریستال ماسکا بود. این خانواده از ساکنین ثروتمند و مقتدر پرو بودند. گوگن عقیده داشت که آنها با خانواده اشراف اینکا نیز قرابت سببی داشته اند. فلورا نیز به پرو رفت و با نوشتن کتابی درباره مسافرت هایش در خط ادبیات افتاد و عاقبت هم یک سوسیال انقلابی رفرمیست از آب در آمد. گوگن او را می پرستید و عمیقاً تحت تأثیر رمانتیک انقلابی او بود.

کلاویس ، پدر گوگن ، به همراه خانواده اش برای فرار از انقلاب عازم پرو شد ولی در بین راه در گذشت. آلن و بچه هایش در کنار قوم و خویشان مقتدرش در لایماه باقی ماند تا گوگن به شش سالگی رسیدمطالب دیگر:
📜نقش والدين در رفتار فرزند و نقش تفاوت های جنسی در نحوه برخورد والدین📜تاثیر محیط و فضای خانواده بر کودکان در شیوه های فرزندپروری📜نظریه های روابط والدین و فرزندان و بررسی انواع آن📜ابعاد و الگوهای شیوه های فرزندپروری📜شیوه های فرزندپروری والدین و عوامل تعیین کننده بر آنها📜بررسی نظریه های شیوه های فرزندپروری و تحقیقات انجام شده در این زمینه📜تعقل و تفکر در قرآن و روایات و بررسی اهمیت آن📜سیر تفکر انتقادی در تربیت اسلامی و بررسی موانع آن📜تفکر و تعقل انتقادی و بررسی مراحل آن با تاکید به متون اسلامی📜مبانی نظری و پیشینه تحقیق انتقال به مرحله والدینی 67 صفحه📜چارچوب نظری و پیشینه پژوهش انتقال به مرحله والدینی📜پیشینه تحقیق و مبانی نظری در مورد انتقال به مرحله والدینی📜فصل دوم پایان نامه انتقال به مرحله والدینی📜مبانی نظری و پیشینه تحقیق تغییرات و چالش ها در انتقال به مرحله والدینی📜چارچوب نظری و پیشینه پژوهش تغییرات و چالش ها در انتقال به مرحله والدینی📜فصل دوم پایان نامه تغییرات و چالش ها در انتقال به مرحله والدینی📜انتقال به مرحله والدینی و بررسی تغییرات و چالش های آن📜انتقال به مرحله والدینی و تاثیر آن بر رضایت زناشویی📜پاورپوینت تعیین کننده های اجتماعی سلامت📜پاورپوینت جامعه پذیری و ارتقاء سلامت📜پاورپوینت جامعه شناسي سلامت📜پاورپوینت فرهنگ و تأثیر آن در ارتقاء سلامت📜پاورپوینت نظریه های جامعه شناسی و ارتقاء سلامت📜پاورپوینت شهر الکترونیک📜پاورپوینت مقدمه ای بر بیوتکنولوژی