دریافت{تحقیق درباره سياست نانوتكنولوژي}

دریافت /تحقیق درباره سياست نانوتكنولوژي/ سی آر|دریافت|1693503|crd1620630|نانو,تکنولوژی,درختسانها
هم اکنون فایل با موضوع تحقیق درباره سياست نانوتكنولوژي آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 31 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

26 جولاي 2001- در سال 1979 توماليا دريافت كه چگونه مولكولها را شبيه درخت تركيب كند، اما تاكنون نتوانسته‌است سرمايه‌ا‌ي براي انجام كارش پيدا كند.

دونالد توماليا راهي براي كنترل مصنوعات پليمري كشف كرده‌است. درخت‌سانها همانند شاخه‌هاي يك درخت به صورت يكنواخت رشد كرده و هر بار تعداد آنها در قسمت نهايي هر شاخه دو برابر ‌شد. نتيجه اين بود كه وي قادر به توليد ماكرومولكولهايي ناب شد كه به‌نظر مي‌رسد كاربردهاي بي‌انتهايي در زمينة علم زيست‌شناسي داشته باشند.

اكنون اين شيميدان شركت شيميايي DOW مي‌گويد،كه براي تأسيس شركت جديدش در حال جذب سرمايه‌گذاران است. اين شركت بنام Dendritic Sciences در آن آربور،ميشيگان است. توماليا مي‌گويد،كه اين شركت به او كمك خواهدكرد تا به رؤياي بيست ساله‌اش كه استفاده از كشف خود (كه او از آن به درخت‌سان‌ها تعبير مي‌كند) براي هر چيزي از تحويل دارو گرفته تا ماشينهايي بسياركوچك، جامة عمل بپوشاند.

اما در حدود 9 سال پيش نيز او چنين اميدي داشت كه هرگز عملي نشد. در سال 1992 سرمايه‌گذار شركت Dendritech گفته‌بود كه مي‌خواهد درخت‌سان‌ها(dendrimers) را در مقياس تناژ بسازد- هدفي كه وسيله‌ا‌ي براي رسيدن به آن نداشت.

توماليا شاخه‌اي بي‌نظير از شيمي را يافته بود كه توانايي زيادي براي حل مسائل پيچيدة دانشمندان براي بازآفريني طبيعت داشت. درخت‌سان‌ها محصولاتي مصنوعي هستند كه در مقياس نانومتري ساخته مي‌شوند. خصوصيت بارز آنها، دقت آنهاست. توماليا و همكارانش بطور اتفاقي راهي براي ترجمه ساختارهاي شاخه‌ا‌ي همانند درختان به ساختارهاي شيميايي پيدا كردند و از اينجا نام "dendra" كه يك كلمة يوناني به معناي درخت است، مطرح شد.مطالب دیگر:
📂دانلود تحقیق در موردتشخيص افتراقي و انتخاب درمان📂دانلود تحقیق در موردتشخيص به موقع فحلي و آبستني📂دانلود تحقیق در موردتشخيص سهم متعارفي تغييرات اجباري حسابداري موردي از مندرهاي ناشي از مقدار نقصان سرقفلي انتقالي📂دانلود تحقیق در موردتشخيص نفوذهاي غير عادي در بستر شبكه با تشخيص outlier هايي كه از قبل بررسي نشده اند 25 ص📂دانلود تحقیق در موردتشخیص ژنتیکی قبل از لقاح 10 ص📂دانلود تحقیق در موردتشريح اهميت جايگاه هنر در جامعه و نظام آموزشي 26ص📂دانلود تحقیق در موردتشريح دخالت هاي مرمتي در عمارت چهل ستون قزوين📂دانلود تحقیق در موردتشريح فرهنگ برزو📂دانلود تحقیق در موردتشريح مسائل مطرح شده در كنفرانس درس تكنولوژي سوخت رساني 41 ص📂دانلود تحقیق در موردتشريح-لوله-كشي-ساختمان📂دانلود تحقیق در موردتشريع رهبري سياسي پيامبر اعظم (ص) 15 ص📂دانلود تحقیق در موردتشریح سیستم کنترل حلقه بسته 50 ص📂دانلود تحقیق در موردتشریح قورباغه 15 ص📂دانلود تحقیق در موردتشریح مدار📂دانلود تحقیق در موردتشریح و تحلیلی از جنبه های فلسفی قوانین ترمودینامیک 17 ص📂دانلود تحقیق در موردتشریح کبوتر📂دانلود تحقیق در موردتشكيل بسيج مستضعفين📂دانلود تحقیق در موردتشكيل بلور📂دانلود تحقیق در موردتشكيلات و سازمان زندانهاي فرانسه 18ص📂دانلود تحقیق در موردتشكیل شورای محلات و شورایاری ها📂دانلود تحقیق در موردتشویق در پیشرفت تحصیلی📂دانلود تحقیق در موردتشيع در دوران صفوي 15ص📂دانلود کتاب صوتی چهل درس لازم برای کار آفرینی📂دانلود تحقیق در موردتشيع مكتب محبت و عشق 18 ص📂دانلود تحقیق در موردتشيع و تحول تاريخى 18 ص